- -45%

Pakiet książek "Historia od kuchni. 65 oryginalnych przepisów od starożytności do XX wieku" i "Florencja. Od Dantego do Galileusza" to propozycja dla wszystkich, którzy interesują się historią, kulturą i kuchnią.
"Historia od kuchni" to doskonała propozycja dla osób, które lubią eksperymentować w kuchni i próbować nowych potraw. Dzięki niej czytelnik może poznać smaki, które znali nasi przodkowie i odkryć nowe inspiracje.
Książka "Florencja. Od Dantego do Galileusza" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników historii i sztuki. Zapoznasz się z fascynującą historią jednego z najpiękniejszych miast w Europie.
Dlaczego warto kupić ten pakiet?
Pakiet dwóch książek to doskonała okazja, aby poznać dwa ciekawe i inspirujące tematy. Dzięki niemu możesz nie tylko wyobrazić sobie, jak wyglądała Florencja w przeszłości, ale także spróbować smaków, które znali nasi przodkowie.
Książka "Historia od kuchni" to pozycja, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gotowania i odkrywania nowych smaków. Książka "Florencja. Od Dantego do Galileusza" to natomiast pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników historii i sztuki.
Poznaj autorów w zakładce "zawartość pakietu"
22-07-2024
Super dla miłośników kuchni!
Bardzo dobry zestaw polecam warto od czasu do czasu sobie przejrzeć poczytać ?