Aktualności

 • Zajrzyj do Szczelin i poznaj to, co niepoznane
  Zajrzyj do Szczelin i poznaj to, co niepoznane

  Po świecie, w którym żyjemy, coraz trudniej się poruszać, coraz trudniej go zrozumieć. Warto jednak, zwłaszcza w obecnych czasach,  uczyć się jego mechanizmów, kwestionować go, patrzeć pod powierzchnię – a w tym pomogą Wam Szczeliny. 

 • ZBUDUJCIE WASZ „INTYMNY DOM”
  ZBUDUJCIE WASZ „INTYMNY DOM”

  POZNAJCIE NOWĄ KSIĄŻKĘ AGNIESZKI SZEŻYŃSKIEJ WARSZTATY INTYMNOŚCI DLA PAR Jak budować szczęśliwe życie seksualne w stałym związku? Jak pielęgnować intymną więź w obliczu różnic i zmian? Jak być sobą i ze sobą w seksie?

 • Wywiad z Nicolą Schmidt, autorką bestsellerowych poradników dla rodziców
  Wywiad z Nicolą Schmidt, autorką bestsellerowych poradników dla rodziców

  Od ekspertki IT do autorki bestsellerów o wychowaniu dzieci, którą pokochali niemieccy rodzice. Nicola Schmidt o tym, jak radzić sobie z rodzinnymi konfliktami, czego najbardziej potrzebują nasze dzieci i byciu „nieidealnym”, ale dobrym rodzicem.

 • Rozmowa o hafcie z Kają Muszak
  Rozmowa o hafcie z Kają Muszak

  W księgarniach można już znaleźć książkę „Coś pięknego” autorstwa Kai Muszak. Jest to pozycja, która w piękny oraz przystępny sposób wprowadza czytelnika w świat haftu. W książce nie brakuje ilustracji pomagających zrozumienie przekazywanych...

 • Odkryj słowa, które mają moc razem z Agnieszką Maciąg
  Odkryj słowa, które mają moc razem z Agnieszką Maciąg

  W XXI wieku mało kto wierzy, by słowa miały jakąś szczególną moc, mimo że wszyscy słyszeliśmy o zaklęciach czy przesądach. Dawniej powszechnie wierzono w siłę sprawczą słów i fraz, wszyscy słyszeliśmy o szeptuchach, które, właśnie szepcząc,...

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)