Aktualności

ZBUDUJCIE WASZ „INTYMNY DOM”

Agnieszka Szeżyńska jest doświadczoną coachką intymności i edukatorką seksualności dla dorosłych. Jej pierwsza książka Warsztaty intymności zachwyciła czytelników i pomogła tysiącom osób.

Związek intymny to spotkanie dwóch istot seksualnych: dwóch historii, perspektyw i potrzeb. Kiedy dwie osoby budują wspólne życie, budują też swój „intymny dom” – wspólną przestrzeń bliskości, przyjemności, spełnienia. Jak pielęgnować intymny dom, w którym będzie się wygodnie mieszkać przez długie lata? Jak dbać o niego również wtedy, gdy piętrzą się maile z pracy i pranie?

WARSZTATY INTYMNOŚCI DLA PAR

Jak budować szczęśliwe życie seksualne w stałym związku?

Jak pielęgnować intymną więź w obliczu różnic i zmian?

Jak być sobą i ze sobą w seksie?

ZAWARTOŚĆ PORADNIKA

W Warsztatach intymności dla par znajdziecie przepis na budowanie własnego intymnego domu z pomocą filozofii współ/nie/zależności – tak, by było w nim miejsce na wspólnotę, na niezależność, na wzajemne wsparcie i branie odpowiedzialności za siebie. Kilkadziesiąt zadań i wiedza zawarta w książce pomoże wam tworzyć bezpieczny, dopasowany do potrzeb intymny dom, w którym możecie pielęgnować waszą więź i pracować nad swoim seksualnym życiem.

TRENINGI

Treningi, które znajdziecie w książce, pomogą wam wzmocnić umiejętności komunikacji seksualnej. Będziecie ćwiczyć m.in.:

tworzenie bezpiecznej przestrzeni w rozmowach o seksie

wyrażanie swoich seksualnych prawd

słuchanie, by zrozumieć

opiekowanie się emocjami, lękiem przed oceną, odrzuceniem i zranieniem

W zadaniach będziecie mieć okazję zastosować wcześniej zdobyte umiejętności komunikacyjne oraz przełożyć teorię na praktykę. Wszystko po to, by tworzyć taki intymny dom, w którym chce się mieszkać.

Treningi przekażą wam wiedzę o kluczowych aspektach życia seksualnego w stałym związku: o pożądaniu i pielęgnowaniu go w pędzie dnia codziennego, o cielesności, dotykaniu siebie i siebie nawzajem, o przyjemności, satysfakcji z seksu, potrzebach i granicach, fantazjach i urozmaiceniach.