Słowa mocy. Karty afirmacyjne

  • -5,00 zł
Słowa mocy. Karty afirmacyjne
search
  • Słowa mocy. Karty afirmacyjne
  • Słowa mocy. Karty afirmacyjne
  • Słowa mocy. Karty afirmacyjne

Słowa mocy. Karty afirmacyjne

Wydawnictwo: Otwarte
Rodzaj oprawy: Twarda
Rok wydania: 2022
Numer wydania: 2
Cena:
99,99 zł
94,99 zł - 5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 94,99 zł

Darmowa dostawa od 200zł - sprawdź formy dostawy
Ilość


Nowe wydanie!Zamknij oczy, pozostań w medytacji i poczuj w sobie wibrację pozytywnych słów, obrazów oraz uczuć. Zobacz siebie i poczuj siebie. Uśmiechnij się do siebie – zasługujesz na wszelkie dobro. Poczuj wdzięczność, że już tak jest.

Pozytywne, mocne słowa są istotnym elementem uzdrowienia i budowania wewnętrznej siły.

Zawarta w nich energia będzie prowadziła Cię przez cały dzień, dając ogromne wsparcie. Słowa mocy będą generowały w Tobie niezbędną siłę, aby tworzyć celowe, świadome, szczęśliwe życie. Wszystko jest w Twoich rękach – to Ty dokonujesz wyboru swoich myśli.

Przekazuję w Twoje ręce sześćdziesiąt jeden mocnych afirmacji, które systematycznie używane i powtarzane przemienią Twoje życie. Wylosowaną rano kartę postaw w widocznym miejscu – na biurku, obok łóżka, w salonie lub w kuchni – i jak najczęściej spoglądaj na słowa, które niosą siłę i uzdrawiającą moc. Możesz również sfotografować je, aby powracać do nich wielokrotnie podczas dnia.

Przekazuję w Twoje ręce 61 mocnych afirmacji. Powtarzane systematycznie przez przynajmniej 30 dni uczynią z Ciebie jedną z najbardziej pogodnych osób na tej planecie.

Niech Cię otoczy i przepełni dobra energia słów mocy, żeby Twoje życie mogło rozkwitnąć, abyś doświadczała szczęścia każdego dnia swojego nowego, lepszego życia!

Z miłością

Agnieszka

Indeks
WONO62422
Wydawnictwo
Otwarte
Rodzaj oprawy
Twarda
Rok wydania
2022
Numer wydania
2

12-12-2023

POLECAM KARTY AFIRMACYJNE AGNIESZKI MACIĄG

Te karty to cudowny pomysł na prezent. Swoje dostałam od męża na urodziny, a teraz kupuje przyjaciółkom na święta. Bardzo dziękuje Pani Agnieszce ze to co zmieniła w moim życiu!! Polecam serdecznie


03-08-2023

Polecam

Karty są doskonałym narzędziem do wzmacniania pozytywnego myślenia i budowania pewności siebie. Teksty na kartach są pełne mądrości i motywacji, a ich przesłanie skupia się na rozwijaniu siły wewnętrznej i pozytywnego podejścia do życia. Polecam ten zestaw wszystkim, którzy pragną wzmocnić swoją wiarę w siebie i realizować swoje cele z większą pewnością siebie.

Napisz swoją opinię

Słowa mocy. Karty afirmacyjne

Nowe wydanie!

Napisz swoją opinię

O autorze

Agnieszka Maciąg

Modelka, blogerka, prezenterka telewizyjna, a także pisarka. W swoich bestsellerowych książkach dzieli się nie tylko swoimi doświadczeniami i przepisami na zdrowe posiłki, ale też uczy, jak pokochać siebie, żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami i znaleźć czas na mniejsze i większe przyjemności. Jej poradniki oraz karty afirmacyjne zdobyły rzeszę wiernych czytelników, którzy z niecierpliwością czekają na każdą następną książkę. W wolnych chwilach udziela się charytatywnie.