- -89,99 zł
Dwie książki w cenie jednej!
Pakiet książek o Juliuszu Cezarze
Juliusz Cezar to jedna z najbardziej fascynujących postaci starożytnego świata – wybitny dowódca, polityk i strateg, którego działania na zawsze zmieniły historię Rzymu. Ten pakiet pozwala lepiej poznać jego życie, ambicje i wydarzenia, które doprowadziły do upadku republiki rzymskiej.
Zanurz się w historii z zestawem książek Santiago Posteguillo!
Czy jesteś pasjonatem historii? Czy fascynuje Cię starożytny Rzym i jego niezwykłe postaci? Jeśli tak, to zestaw dwóch książek Santiago Posteguillo jest obowiązkową pozycją w Twojej biblioteczce.
"Rzym to ja" i "Przeklęty Rzym" to pierwsze tomy epickiej sagi o Juliuszu Cezarze, jednym z najważniejszych wodzów i polityków w dziejach. Autor z niezwykłą precyzją odtwarza atmosferę tamtych czasów, wprowadzając czytelnika w świat politycznych intryg, walk gladiatorów i codziennego życia mieszkańców Wiecznego Miasta.
"Rzym to ja" to porywająca opowieść o młodości Cezara, jego pierwszych krokach na scenie politycznej i sądowej. Śledź losy ambitnego młodego człowieka, który staje się jednym z najważniejszych postaci w historii Rzymu.
W "Przeklętym Rzymie" Cezar, już jako doświadczony polityk i dowódca, walczy o władzę w podzielonym Rzymie. Zmaga się z intrygami, zdradą i nieustanną walką o przetrwanie.
Pakiet idealny dla miłośników historii starożytnej, biografii wielkich przywódców oraz książek, które pozwalają zrozumieć mechanizmy władzy i polityki.