- -10,00 zł
Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno
Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno
Cena:
Darmowa dostawa od 200zł - sprawdź formy dostawy
Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno
Pierwsza książka twórców kanałów Urbex History.
Trzech przyjaciół z pasją do historii. Jeden kanał na YouTubie. Blisko milion fanów.
Wszystko zaczęło się od pomysłu wyprawy do Czarnobyla. Wtedy – zafascynowani jego historią i tajemnicami – rozpoczęli przygodę z urban exploration. Odwiedzają obiekty zbudowane przez człowieka, ale już opuszczone i trudno dostępne. Wchodzą tam, gdzie inni boją się postawić stopę.
To wędrówka po nieczynnych schronach, fabrykach, miastach widmo, kopalniach, elektrowniach atomowych… Kiedyś tętniły życiem, teraz straszą, a nawet grożą zawaleniem. Eksploratorzy szperają w historii tych obiektów, szukają śladów ich dawnej świetności. W tej książce znajdziesz ogromną dawkę wiedzy, adrenaliny, przygód... i humoru! A także praktyczne wskazówki, jak zacząć odkrywać to, co zapomniane.
Nie potrzebujesz drogiego sprzętu – w końcu na swoją pierwszą wyprawę autorzy wyruszyli z latarką z… gazetki „Kaczor Donald”! Do niezapomnianej przygody potrzebny jest tylko dobry pomysł.
Odkrywaj, zwiedzaj, przeżywaj. I pamiętaj – z odwiedzanych miejsc zabierz zdjęcia i wspomnienia, a zostaw tylko ślad buta.
Do zobaczenia na następnej wyprawie!
- Indeks
- WONO13519
- Wydawnictwo
- Otwarte
- Autor
- Urbex History
- Rodzaj oprawy
- Miękka
- Liczba stron
- 424
- Rok wydania
- 2019
- Format
- 155 x 215 mm
- Numer wydania
- 1
O autorze
Urbex History
Grupa, w której skład wchodzą Łukasz Dąbrowski, Konrad Niedziułka i Jakub Stankowski – miłośnicy historii, wyzwań, grozy oraz miejskich legend. Na swoim kanale na YouTube publikują filmy, w których zwiedzają niebezpieczne lub tajemnicze miejsca oraz obalają związane z nimi mity. Autorzy książek, w których – specjalnie dla tych, którym nie dość adrenaliny – odkrywają jeszcze bardziej zagadkowe tereny.
22-07-2024
Super ksiązka
Fajnie patrzeć jak się exploruje ale super też dowiedzieć się co tak faktyznie w głowie zwiedzających siedzi!