Cześć!
To znowu ja, Agnieszka. W mojej pierwszej książce Nie dla psa (i kota) kiełbasa pisałam o świadomym podejściu do żywienia psów i kotów.
Tym razem przygotowałam coś specjalnego tylko dla psich opiekunów i oddaję w twoje ręce pierwszą psią książkę kucharską!

Wybierz opcję dla siebie

Premiera książki 30.09.2021

Wysyłki rozpoczną się min. 2 tygodnie wcześniej przed planowaną datą premiery!

Czego dowiesz się, sięgając po Psie smaki? Będą to informacje m.in.:

  • Jak układać psie menu
  • Jak robić psie przysmaki
  • Jak określić psie dzienne zapotrzebowanie energetyczne
  • Jak funkcjonuje układ trawienny psa
  • Jak przygotować pełnowartościowe, sycące i smaczne posiłki dla psa

Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybrać najlepsze mięso dla Twojego psa. Wybór odpowiedniego mięsa może być trudny, szczególnie dla osób, które go nie jedzą. Nie chodzi o to, aby wybrać jakikolwiek kawałek mięsa z danego zwierzęcia, tylko aby kupić prawidłową część - a do tego świeżą! Pierś z kurczaka bez skóry, bez kości będzie miała zupełnie inne parametry niż mięso z ud kurczaka, ze skórą, bez kości.

W książce znajdziesz przepisy na dania dla Twojego psa. Z pozostałych składników będziesz w stanie upichcić też coś dla siebie, aby być zero waste!

Przepis na soczystego indyka z batatami i pestkami dyni
Ten najprostszy przepis polecam na początek przygody z samodzielnym przygotowywaniem posiłków. Składniki są łatwo dostępne, przygotowanie bardzo proste a smakowitość wysoka.

Coś dla ludzi | Czipsy z batatów
Możecie kupić więcej batatów i przygotować z nich ekstra przekąskę dla siebie, czyli dla psich Superopiekunów! Do tego zdrową i niskokaloryczną.

Agnieszka Cholewiak-Góalczyk

Pracuje w lecznicy dla zwierząt. Jest technikiem weterynarii oraz – a może przede wszystkim − konsultantem dietetycznym, bo pasjonuje się dietetyką psów i kotów. Założycielka i prezes Zarządu Fundacji Surowe Kotki i Psy popularyzującej zdrowe żywienie psów i kotów, a także bloga surowekotki.pl.

Aleksandra Szuba

Lekarka weterynarii. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Interesuje się m.in. diagnostyką laboratoryjną, gastroenterologią, radiologią oraz dietetyką psów i kotów. Współpracuje z Fundacją Surowe Kotki i Psy.

Wybierz opcję dla siebie

Premiera książki 30.09.2021

Wysyłki rozpoczną się min. 2 tygodnie wcześniej przed planowaną datą premiery!