A może chcesz najpierw zrozumieć
swoje wewnętrzne ja?

Poznaj inne bestsellerowe książki Stefanie Stahl!


Kolejna kłótnia, której powodu nie pamiętasz? Coś cię jednak rozzłościło. Brak zrozumienia z drugiej strony? Ogarnia cię bezsilność, bo nie wiesz, jak wytłumaczyć to, co czujesz? Znajdź powody złych emocji – poznaj swoje wewnętrzne dziecko, zrozum je i żyj szczęśliwie!

Nie czekaj, aż ta jedyna właściwa osoba zapuka do twoich drzwi albo obecny partner zmieni się i nagle spełni wszystkie twoje oczekiwania. Kochaj najlepiej, jak potrafisz! uświadomi ci, jak wiele może zyskać twoja relacja z najbliższą osobą dzięki twojemu nastawieniu! Masz potencjał, by stworzyć udany związek - to, jaki będzie, zależy od ciebie!

Ile to już razy powtarzałeś, że chciałbyś być bardziej pewny siebie? To życzenie samo się nie spełni. Bo nic się nie zmieni bez twojego udziału! Stefanie Stahl jest pewna, że niska samoocena to nie dożywotni wyrok. Opisując sytuacje z życia wzięte, pozwala zrozumieć powielane latami zachowania i schematy, daje również receptę na to, jak myśleć o sobie dobrze. Zaakceptuj siebie takim, jakim jesteś, i ciesz się szczęśliwym życiem bez lęku!

Tęsknisz za szczęśliwą, bliską relacją, ale jak dotąd nie udało ci się jej zbudować? Wydaje ci się, że zawsze trafiasz na niewłaściwe osoby? A może wszystko nagle się kończy, kiedy zaczyna się bliskość? Dowiedz się jak zbudować szczęśliwy i satysfakcjonujący związek oraz dobre i trwałe relacje z tymi, których kochasz i na których ci zależy. Przytul swoje lęki, a staniesz się lepszą wersją siebie – dla samego siebie i twoich najbliższych!

Stefanie Stahl

  • najsłynniejsza niemiecka psychoterapeutka i bestsellerowa autorka w Polsce
  • sprzedała ponad 2 mln egzemplarzy poradników psychologicznych
  • prowadzi seminaria na temat poczucia własnej wartości, miłości i lęku przed związkami
  • od kilku lat jej książki są numerami jeden na listach bestsellerów

Chcesz poznać książki Stefanie Stahl?

Zamów wybrany pakiet w promocyjnej cenie!