Agnieszka Maciąg

Filtruj według

Kategoria

Kategoria

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 310,00 zł

Rodzaj oprawy

Rodzaj oprawy

Format

Format

Kategorie

Kategorie

Aktywne filtry

Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg

Dziennikarka, modelka, prezenterka, piosenkarka, autorka książek kucharskich i tomiku poezji. Studiowała dziennikarstwo na UW oraz psychologię i kulturoznawstwo na SWPS w Warszawie. W latach 1990–1996 pracowała jako modelka, występując na największych światowych pokazach mody (m.in. w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu). Po zakończeniu kariery w modelingu nagrała bestsellerową płytę Marakesz 5:30, podjęła pracę jako dziennikarka, przeprowadzała wywiady ze znanymi osobami oraz udzielała się w licznych kampaniach reklamowych, prezentacjach artystycznych i programach telewizyjnych.

Agnieszka Maciąg to jednak nie tylko modelka, dziennikarka i prezenterka, ale przede wszystkim pełna energii i optymizmu kobieta, która kocha życie zdrowe i świadome. Jej zdaniem, naturalne odżywianie, ruch i dobre nastawienie do świata to przepis na długie i beztroskie życie. Jest szczęśliwą mężatką i spełnioną matką dwójki dzieci. Jej pasja to joga, podróżowanie, fotografowanie otaczającego ją świata, a przede wszystkim zdrowe gotowanie dla siebie i bliskich. Uważa, że wspólne jedzenie zbliża ludzi i buduje pozytywne relacje. W życiu, pracy i rodzinie dąży do naturalnej harmonii ciała i ducha. To zapewnia jej codzienna medytacja. Jest wegetarianką i promuje zdrowe, świadome odżywianie.

Swoją pasją do gotowania i pozytywnym nastawieniem do świata dzieli się z czytelnikami w autorskich książkach „Smak życia” (2007), „Smak szczęścia” (2011) oraz „Smak miłości” (2014), które wydało Wydawnictwo Otwarte. Jako autorka zadebiutowała już w 2006 roku, kiedy ukazał się jej tomik poezji „Zielone pantofle”. Od niedawna prowadzi również internetowy blog poświęcony zdrowemu trybowi życia, gdzie wspiera swoich czytelników, udzielając im pożytecznych porad.